امروز ۲۱ تیرماه سی روز از اعتصاب غذای #رضا شهابی و بیست و یک روز از اعتصاب غذای #حسن سعیدی میگذرد. هر دو فعال سندیکایی حال جسمانی شان وخیم است بطوری که دچار ضعف وکاهش وزن زیادی شده اند.

علیرغم تمام نگرانی های خانواده #شهابی و #سعیدی از وضعیت جسمانی این دو زندانی که هفته هاست در اعتصاب غذا هستند، بازپرسی شعبه دوم دادسرای زندان اوین با در خواست ملاقات این خانواده ها با زندانیانیشان موافقت نکرد، و باز هم خانواده این دوفعال سندیکایی با نگرانی به منزل بازگشتند .
اما ساعاتی پیش #رضا شهابی و #حسن سعیدی تماسی کوتاه از بند انفرادی زندان اوین با خانواده شان داشتند .

رضا شهابی امروز طی تماسی کوتاه اعلام داشتند، همچنان در بند انفرادی و تحت بازجویی میباشد و تا حدود ۱۲ کیلو کاهش وزن داشته اند و وقتی همسرشان اعلام کردند که دوستان و اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد و پنج سندیکا ی فرانسوی درخواست پایان دادن به اعتصاب غذا را از شما دارند ، ایشان ضمن تشکر و قدردانی از تمام دوستان و همکاران و نهادهای کارگری بین الملی که نگران سلامت ایشان هستند.

اظهار داشتند تا ادامه بازجویی ها و انفرادی و بلاتکلیفی به اعتصاب غذا ادامه خواهم داد .

در همین زمینه #حسن سعیدی دیگر عضو سندیکا که همچنان در بند انفرادی زندان اوین میباشد و بیست و یکمین روز اعتصاب غذایش را پشت سر میگذارد طی تماسی کوتاهی از کاهش وزن و ضعف جسمانی شدید خبر داده و ایشان هم علیرغم درخواست تمامی دوستان و اعضای سندیکای واحد و پنج سندیکای فرانسوی برای پایان دادن به اعتصاب غذا، ضمن تشکر و نگرانی دوستان اعلام داشتند تا پایان وضعیت بلاتکلیفی و ادامه بازجویی ها به اعتصاب غذایش پایان نخواهد داد.

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *