امروز ۲۶مرداد ۵هفته از اعتراضات مستمر کارگران ملی فولاداهواز گذشت ،هیچ مسئولی پاسخگو نیست؟

ملی فولاد 1

 

صبح امروزپنج شنبه۲۶مردادماه، کارگران گروه ملی فولاد ایران بیست ونهمین روز اعتراضاتشان را نسبت به بلاتکلیفی شغلی وعدم پرداخت ماه ها مطاباتشان با تجمع مقابل بانک ملی مرکزی اهواز شعبه امانیه ،آغاز کردند.

یکی از کارگران این کارخانه به خبرنگاری گفت: ۲ روز پیش یک ماه حقوق معوق کارگران که مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری است به حساب آنها واریز شد اما همچنان حقوق سه ماه اخیر پرداخت نشده است و طلب سالهای قبل ما نیز همچنان بلاتکلیف باقی مانده است.

درهمین رابطه:

کارگران گروه ملی فولاد ایران درپایان هفته چهارم اعتراضشان به تهران آمدند

امروزچهارشنبه۲۵مردادماه، جمعی ازکارگران گروه ملی فولاد ایران در بیست وهشتمین روز اعتراضشان نسبت بلاتکلیفی شغلی وعدم پرداخت چندماه مطالباتشان،راهی تهران شدند ومقابل مجلس تجمع کردند.

براساس گزارشات منتشره، امروز۲۵ مردادماه بیش از ۶۰ نفر از کارگران گروه ملی فولاد ایران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطلبات چند ماهه خود در در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کردند.آن‌ها همچنین خواستار تعیین تکلیف مالکیت کارخانه شدند.

کارگران به منظور رسیدگی به وضعیت و حل مشکلاتشان با بهارستان نشینان اهوازی دیدار و مسایل خود را در این زمینه مطرح کردند.

این کارگران، قرار است در دیداری با هیات مدیره بانک ملی ایران، مشکلات و مسایل خود را مطرح کنند.

بنابهمین گزارشات،۱۵میلیارد تومان از سوی بانک ملی به حساب شرکت واریز شده تا مطالبات یک ماه کارگران به آن‌ها پرداخت شود و قرار است گروه ملی فولاد ایران به یک پیمانکار خوزستانی واگذارشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *