جناب زاکانی اگر به دنبال عدالت و خدمت شایسته به پرسنل هستید از مطالبات معوقه یکسال گذشته رانندگان و کارگران شرکت واحد برای پرداخت شروع کنید.

در مصاحبه ای که از شهردار تهران در فضای مجازی بتازگی پخش شده است .
زاکانی شهردار تهران در کمال آرامش از افزایش بودجه برای پرسنل شهرداری فرمایش میکردند و حتی عنوان کردند مثلا ما می توانیم پنج هزار میلیاردتومان بیشتربه نیروی انسانی اختصاص بدهیم تا بتوانیم کار شایسته از پرسنل بخواهیم و دست مان هم نباید بلرزرد .
هرچند که پرسنل اتوبوسرانی همیشه کارشان شایسته وارزنده بوده ، اما اگر واقعا به دنبال دلدادگی به کار هستید و به قول شما میخواهید پرسنل هم از کار کم نگذارند.
بهتر نیست از مطالبات معوقه رانندگان و کارگران شرکت واحد از قبیل طرح طبقه بندی مشاغل،شارژ بن کارت ها(به مناسبت روز کارگر) شیروکیک وسفرهای زیارتی وسیاحتی شروع کنید البته اگر از پرسنل منظورتان مدیران زیر دستی نیستند.

همکاران زحمت کش اتوبوسرانی در سخت ترین شرایط کاری برای شهروندان کار میکنند و براساس آمار وارقام بیشترین بازدهی کاری را در ساعات کاریشان دارند.

در چند سال گذشته کسی بفکر مطالبات انباشته شده این زحمت کشان که در بدترین شرایط کرونایی همچنان به شهروندان به نحوه احسن خدمات میرساندند و تعداد قابل توجه ای از همکاران هم جانشان را در محیط کار ازدست دادند.، نبوده است

سندیکای کارگران شرکت واحد اعلام میدارد بهتر است امروز جبران کنید و از این بودجه که گویا دغدغه انی هم برای خرج کردنش وجود ندارد اول به مطالبات معوقه رانندگان و کارگران شرکت واحد بپردازید که میتوان گفت دارای بیشترین پرسنل و یکی از موثرترین کار را در شهرداری تهران برای شهروندان انجام میدهند.

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

@pvsyndica
@vahedsyndica ارتباط با سندیکا
t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *