حسن سعیدی طی تماس کوتاه از بند ۲۰۹ که بطور ناگهانی قطع گردید ، امروز پنجم‌ تیرماه اعلام کرد چهار روز است در اعتصاب غذا بسر میبرد و در انفرادی محبوس است .

امروز پنجم تیرماه حسن سعیدی از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد طی تماسی کوتاه که با دخالت عوامل امنیتی قطع شد اعلام کرد چهار روز است در اعتصاب غذا بسر میبرد و در انفرادی بند ۲۰۹ میباشد که با فریادی از پشت خط تلفنش قطع گردید ، چند دقیقه بعد تلفن زنگ خورد و شخصی که خودش را بازجو حسن سعیدی معرفی کرده است . خانم نسرین رحیمی همسر این فعال سندیکایی در بند را تهدید کرد که اگر گفته های سعیدی درز پیدا کند و اطلاع رسانی شود حکم‌ قضایی علیه شما میگیرم و برخورد خواهیم کرد.
خانم رحیمی در اعتراض به رفتار بازجو گفتند چرا باید همسر من چهار روز دراعتصاب غذا باشد ما و خانواده اش بی خبر باشیم . اطلاع رسانی هیچ ربطی به من و خانواده ما ندارد، همکاران و دوستان همسرم مرتب جویای حال همسرم هستند و از خانواده ما پیگیر سلامت ایشان هستند .

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن ابراز نگرانی شدید نسبت به وضعیت جسمانی دو عضو زندانی سندیکا حسن سعیدی و رضا شهابی ، هرگونه تهدید و فشار بازجو به همسر آقای سعیدی را بشدت محکوم میکند و این برخوردها را از سوی بازجو ، مصداق شکنجه خانواده زندانی میداند.

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

@pvsyndica
@vahedsyndica ارتباط با سندیکا
ttps://t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *