کارگران بازداشت شده در تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی پس از ساعاتی آزاد شدند

0

کارگران بازداشت شده در تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی پس از ساعاتی آزاد شدند

حسن سعیدی، داود رضوی، عطا باباخانی، علی قربانیان و یک تن از کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی که در جریان تجمع امروز صبح (یکشنبه چهاردهم مرداد) در تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوسرانی بازداشت شده بودند پس از ساعاتی آزاد شدند. بازداشت حسن سعیدی با خشونت و وحشی گری فراوان همراه بود به طوری که بیش از هفت مامور با لباس فرم ناجا و لباس شخصی همزمان به وی تهاجم کرده و ضربات پی در پی مشت و لگد بر سر، صورت و بدنش زدند.

کارگران بازداشت شده به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس منتقل شدند به دلیل ضرب و شتم شدید سعیدی اورژانس برای وی خبر کردند اما به دلیل اینکه نیروی انتظامی حاضر به پذیرش هزینه درمان نشد، انتقال وی به بیمارستان لغو شد.

کارگران عضو پروژه مسکن سپیدار دو و سه تعاونی مسکن اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با وجود اینکه بیش از هشتاد درصد از هزینه های ساخت مسکن شان را پرداخت کردند و تعاونی متعهد بوده در سال ۹۱ مسکن کارگران را تحویل دهد اما شش سال است که تحویل مسکن کارگران تاخیر داشته و پروژه در حال حاضر پنجاه درصد پیشرفت داشته است. مدیریت شرکت واحد و مدیریت تعاونی مسکن به دلیل اینکه در طول این سال ها ارزش مسکن کارگران بیشتر شده بنابراین با بهانه های مختلف از هر کارگر بطور متوسط مبلغ هشتاد میلیون می خواهد تا پروژه را تکمیل و مسکن کارگران را تحویل دهد.

t.me/vahedsyndica/2213

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *