🔴ابراز نگرانی سندیکای کارگران شرکت واحد از وضعیت بشدت وخیم رضا شهابی بعد از پایان اعتصاب غذا

با وجود دیدار دیروز دوم مرداد خانواده آقای شهابی و اعلام پایان اعتصاب غذا رضا شهابی در چهل دومین روز اعتصاب غذا در دیدار با خانواده ، متاسفانه مشاهدات خانواده شهابی گویای وضعیت بشدت وخیم این فعال سندیکایی در بند میباشد بطوری که بیشتر وزنش را ازدست داده و روی صورتش چیزی بجز پوست باقی نمانده است و چشمانش به ته سر چسبیده بود و رنگ ورویش کاملا پریده گویا هیچ خونی زیر پوستش نمانده، بطوری که بدون کمک دیگری نمیتوانست حتی بروی پاها بایستد چه برسد به راه رفتن…..
با وجود مشاهدات خانواده اش از شرایط بشدت وخیم این فعال سندیکایی دربند قطعا رضا شهابی نیاز به رسیدگی فوری پزشکی دارد و باید هرچه زودتر به بیمارستان خارج از زندان معرفی شود و حتی به گفته پزشک زندان شهابی در حال حاضر فقط باید از مایعات گرم استفاده کند لذا امکان خونریزی معده وجود دارد .

اما متاسفانه مسئولین زندان و بازجو با وجود اینکه این شرایط را کاملا از نزدیک میبیند هیچ امکانات پزشکی در اختیار این کارگر زندانی نمیگذارند.

سندیکای کارگران شرکت واحد تاکید دارد رضا شهابی باید فورا به یکی از مراکز درمانی خارج از زندان اعزام گردد و عواقب هرگونه وخامت جسمانی برای شهابی وسعیدی متوجه قوه قضاییه و بازجو میباشد.

همکاران عزیز لطفا عکس ها و مطالب خود را در حال حاضر فقط به آدرس ایمیل سندیکا به نشانی vsyndica@gmail.com ارسال کنید

رضا شهابی و #حسن سعیدی را تنها نگذاریم.

جانشان در خطر است

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *