🔴ادامه بازداشت رضا شهابی در بند ۲۰۹ زندان اوین .

رضاشهابی از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد که در تاریخ ۲۲اردیبهشت ماه درمنزل شخصی خود توسط مامورین وزرات اطلاعات بازداشت شده بود، با وجود اینکه هفته آینده پایان سه ماه از بازداشتش بپایان میرسد اما همچنان در بند ۲۰۹ زندان اوین محبوس میباشد .

رضا شهابی در اعتراض به پرونده سازی و رفتارهای توهین آمیز در بازجویی های طولانی دست به اعتصاب غذا زد و در چهل ودومین روز در حضور خانواده اش به اعتصاب غذایش پایان داد .

شهابی در اثر این اعتصاب غذا وزن زیادی را ازدست داده بود وشرایط جسمانی بسیار وخیمی داشت .
خوشبختانه امروز سیزدهم مرداد ماه خانواده شهابی موفق به دیدار این فعال سندیکایی شدند و این اولین ملاقات شهابی با خانواده بعد از اعتصاب غذا بوده است که حال ایشان را نسبتا خوب و روبه بهبودی توصیف کردند از نظر روحی هم بسیار شرایط خوب و پایداری داشتند .

رضا شهابی وحسن سعیدی به ترتیب در روزهای ۲۲و ۲۸ اردیبهشت ماه با پرونده سازی وزرات اطلاعات در محل زندگیشان بازداشت شدند و در اعتراض به روند رسیدگی و پرونده سازی ها ، شهابی ۴۲و سعیدی ۳۹روز را دربند ۲۰۹ زندان اوین دست به اعتصاب غذا زدند و حسن سعیدی بعد از سی ونه روز اعتصاب غذا و بیش از ۶۰ روز بازداشت ، از بند ۲۰۹ به بند چهار زندان اوین منتقل گردید .
رضا شهابی همچنان در بند ۲۰۹ زندان اوین محبوس می باشد.

همکاران عزیز لطفا عکس ها و مطالب خود را در حال حاضر فقط به آدرس ایمیل سندیکا به نشانی vsyndica@gmail.com ارسال کنید

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *