🔴#جان شهابی و سعیدی درخطر است
سی و چهارمین روز اعتصاب غذا#حسن سعیدی و بی خبری از وضعیت سلامت #رضا شهابی بعد از پایان اعتصاب غذا.

حسن سعیدی از اعضای شناخته شده سندیکای کارگران شرکت واحد امروز چهارم مرداد سی وچهارمین روز اعتصاب غذایش را در بند ۲۰۹ زندان اوین میگذراند و از نظر جسمانی شرایط خوبی ندارد .

آقای #سعیدی بعد از هفته ها ممنوع الملاقات بودن دیروز با خانواده اش در محوطه زندان ملاقاتی حضوری انجام داد و اعلام کردند تا در مرحله بلاتکلیفی قرار دارد به اعتصاب غذا ادامه خواهند داد .
این فعال سندیکایی در اثر اعتصاب غذا و زن زیادی از دست داده و دچار ضعف شدید جسمانی شده است و شرایط خوبی ندارد وادامه اعتصاب غذا میتواند برایش خطرات جانی داشته باشد .

در همین زمینه #رضا شهابی از اعضای زندانی هیئت مدیره سندیکا کارگران شرکت واحد ، با توجه به اینکه دیروز سوم مرداد ماه در ملاقات حضوری با خانواده اش در چهل ودومین روز اعتصاب غذا به اعتصابش پایان داد.
اما متاسفانه دچار شرایط بسیار بد جسمانی گردیده ، بطوری که نصف وزن بدنش را ازدست داده و دچار ضعف شدید و عدم توانایی در ایستادن شده و قرار بود امروز چهارم مرداد تلفنی خانواده اش را از وضعیت شرایط جسمانی خود مطلع کند که مشخصا به ایشان اجازه تلفن نداده اند که خانواده ایشان بسیار نگران هستند .
آقای #شهابی قبل از اعتصاب هم به دلیل جراحی های مهره های کمر وگردن و اعتصاب غذاهای طولانی مدت در زندان های قبلی دچار بیماری فشار خون و بیماری قند شده اند و خارج از زندان هم دائما تحت درمان بودند به همین لحاظ اصلا شرایط خوبی از نظر جسمانی ندارند و باید فورا به یکی از بیمارستان های خارج از زندان منتقل گردند .

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن محوم کردن رفتارهای غیر انسانی با این کارگران حق طلب و حق خواه ، خواستار رسیدگی پزشکی فوری و آزادی این دوفعال سندیکایی و تمامی معلمان در بند میباشد.

همکاران عزیز لطفا عکس ها و مطالب خود را در حال حاضر فقط به آدرس ایمیل سندیکا به نشانی vsyndica@gmail.com ارسال کنید

رضا شهابی و #حسن سعیدی را تنها نگذاریم.

جانشان در خطر است

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *