بازداشت کارگران در هفت تپه شدیدا محکوم است!

نیشکر

بازداشت کارگران در هفت تپه شدیدا محکوم است!

امرور یکشنبه در ادامه اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه در هفته جاری ، چند تن از کارگران توسط نیروهای پلیس مستقر در کارخانه بازداشت شدند.
.
بازداشت کارگران در حالی صورت می گیرد که کارگران معترض خواستار حقوق های معوقه خود هستند.
این کارگران مطالبات هشت ماه پول بن و دستمزد برج ۹ و دوپاداش بهره برداری را تاکنون دریافت نکرده اند.
همچنین تا کنون دستمزد مهر ماه به کارگران رسمی شرکت پرداخت نشده است .
بر اساس خبرها رسیده کارگران در محوطه شرکت دست به تجمع زده اند و تاکنون هیچ یک از مدیران پاسخی به کارگران نداده‌اند.
ما سندیکای کارگری نیشکر هفت تپه ، حضور نیروها ی پلیس در محوطه کار خانه و بازداشت کارگران حق خواه را شدیدا محکوم کرده و خواستار ازای فوری این کارگران بوده و همچنین خواستار پایان دادن به فضا ی پلیسی امنیتی در کارخانه هفت تپه می باشیم.

اعتصاب ، تجمع و اعتراض حق اولیه و بی چون و چرا ی کارگران است و هیچ کارگری به دلیل حق خواهی ، اعتراض و اعتصاب و تجمع نباید مورد بی حرمتی ، دستگیر ، بازداشت و مورد تهاجم نیرو های نظامی قرار گیرد.

کارگران و تشکل های کارگری؛
ما از شما خواستار یم این اقدام سرکوب گرانه نیروهای امنیتی را محکوم کرده و یک صدا خواستار پایان دادن به این فشار ها شویم.
کارگران ایران از یک درد مشترک رنج می برند پس لازم است متحدانه در مقابل نیرو های مدافع سرمایه داری ایستاد و از مطالبات خود دفاع کرد.
اخبار تکمیلی به اطلاع عموم خواهد رسید.

زنده باد اتحاد و همبستگی طبقاتی کارگران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>