تجمع اعتراضی تعدادی از کارگران پتروشیمی تکس آریا به دلیل اخراج احتمالی این کارگران توسط کارفرما.

پتروشیمی

۴۵ تن از کارگران شرکت پتروشیمی تکس آریا برای دومین بار طی روزهای گذشته نسبت به تصمیمی که کارفرما برای اخراج آنها گرفته است دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش منابع کارگری ایلنا از منطقه ویژه اقتصادی بندر امام، ۴۵ تن از کارگران شرکت پتروشیمی تکس آریا برای دومین بار طی روزهای گذشته نسبت به دستور اخراج خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

یکی از کارگران در همین زمینه به خبرنگار ایلنا گفت: در حالی که هیچ مشکلی از بابت روند تولید وجود نداشت، کارفرما در تاریخ پنجم بهمن ماه دستور اخراج ۴۵ تن از کارگران را صادر کرد.

وی ادامه داد: با اعلام این دستور تعدیل، در مقام زیان‌‌کار، اعتراض خود را اعلام و دست به تجمع زدیم که همان زمان با پادرمیانی اداره کار منطقه این دستور ملغی و به کار خود بازگشتیم.

این کارگر افزود: با این حال کارفرما بار دیگر براجرای دستور اخراج اصرار و اعلام کرد که این ۴۵ نفر نهایتا تا روز ۵ اسفندماه سال جاری اخراج خواهند شد و برای همین تجمع اعتراضی خود را برای دومین بار آغاز کردیم.

به گفته این کارگر، تصمیم اخراج کارگران به دلیل اختلافات بین مدیران ارشد شرکت صورت گرفته است و کارگران قربانی اختلافات مدیریتی بین دو شرکت شیمی تکس آریا و شیمی بافت شده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *