🔴بی توجهی مدیریت توقفگاه سامانه یک نسبت به خرابی سطح توقفگاه، موجب خسارات شدید به اتوبوس ها و مشکلاتی برای رانندگان این توقفگاه گردیده است.

از آنجایی که انتخاب مدیران و مسئولین در شرکت واحد براساس رابطه و خوش خدمتی به مسئولین رده بالاتر صورت میگیرد و گزینه تخصص در انتخاب این پست ها هیچ گونه کارائی ندارد، بنابر همین نوع انتخاب، مدیریت جدید
توقفگاه سامانه یک نه تنها هیچ کارآیی در مسئولیت خود ندارد ، بلکه هیچ توجهی و دغدغه ای هم نسبت به خرابی تقریبا صدرصدی سطح توقفگاه که در طول ۲۴ ساعت دهها اتوبوس دو کابین در آن تردد میکند ، ندارد.
بودن این چاله و گودالها ی داخل توقفگاه بخصوص در تاریکی شب نه تنها خسارات مالی بسیار زیادی به اتوبوس ها میزند بلکه بعضی از چاله ها آنقدر عمیق است که وقتی اتوبوس به داخل آن میافتد یا راننده از روی صندلی بیرون میافتد و یا سرش به سقف اتوبوس میخورد که در همین سالهای گذشته حتی در یک مورد، موجب حادثه مرگبار برای یکی از رانندگان شد ، بطوری که راننده ای در اثر افتادن اتوبوس در یکی از این چاله ها از روی صندلی اش به بیرون پرت شد و از درب جلو که باز بود به زیر چرخ اتوبوس خود رفت وجان باخت .

بی برنامگی وعدم ارائه راهکارهای درست از طرف مسئولین برای رفع سطح خراب توقفگاههای شرکت واحد موجب پرداخت هزینه و خسارت های زیادی تا کنون برای رانندگان گردیده است.
که نمونه بارز آن در چند شب گذشته در توقفگاه غرب سامانه یک اتفاق افتاد. بطوریکه راننده هنگام سوختگیری در پایان کار، کابین عقب اتوبوسش در یکی از گودالهای نزدیک پمپ سوخت به زمین خورد و باعث خسارت به اتوبوس گردید که مدیریت این خسارت را که ناشی از بی توجهی مدیران خودش بوده از جیب رانندگان کسر میکند

متاسفانه مدیران منصوب شده در شرکت واحد بندرت تخصصی در رشته‌ مدیریت خود دارند که البته این روند مختص شرکت واحد نیست و در اکثر سازمان های دولتی عدم تخصص در مسئولیت عنوان شده تبدیل به یک اصل شده است.

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

سندیکای کارگران شرکت واحداتوبوسرانی تهران و_حومه

لطفا عکس ها و مطالب خود را در حال حاضر فقط به آدرس ایمیل سندیکا به نشانی vsyndica@gmail.com ارسال کنید

t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *