🔴وضعیت نابسامان‌اتوبوس های خطوط بی آرتی به دلیل فرسودگی اتوبوس ها و عدم تامین قطعات یدکی ، رانندگان این خطوط را با مشکلات جدی روبرو کرده است.

متاسفانه بی توجهی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و بی تدبیری  شهرداری تهران نه تنها  اقدام بموقع برای تامین وتهیه لوازم یدکی برای اتوبوس های خطوط بی آرتی صورت نگرفته است بلکه اکثر این اتوبوس ها چندین برابر عمر استاندارد خودشان در حال کار هستند.
  روزی نیست که شاهد حادثه و تخریب بعضی از این اتوبوس ها در حین جابجایی مسافرین نباشیم .
همین دو روز گذشته شاهد آتش گرفتن موتور یکی از این اتوبوس ها بودیم که اگر راننده بموقع اقدام به خاموش کردن حریق نشده بود و آتش نشانی حضور پیدا نمی کرد ، معلوم‌نبود این حادثه چه خسارات مالی جانی دربر میداشت.

اکثریت این اتوبوس ها یا صندلی شان خراب است و یا از حالت استاندارد خارج شده و نه تنها صندلی راننده انعطاف لازم را در دست اندازهای خیابان های تهران ندارد،  بلکه همانطور که در تصویر می بینید از سنگ و مقوا  برای بالا آمدن صندلی راننده استفاده شده که این صندلی میتواند در کوتاهترین مدت به کمر وگردن راننده صدمات جبران ناپذیری بزند .

سندیکای کارگران شرکت واحد قبلا هم اعلام کرده است .
کار اتوبوس رانی و حمل ونقل شهری کاریست تخصصی که متاسفانه مدیریت شرکت واحد ومدیران زیر دست ایشان چه در شهرداری و  شرکت واحد هیچگونه اطلاعات و تخصصی  در  خصوص حمل ونقل شهری ندارند و با گذشت دو دهه از عمر اتوبوس ها ما شاهد فرسودگی صدرصدی اتوبوس های درون شهری بخصوص شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه بوده ایم که هم شهروندان و هم رانندگان زحمت کش شرکت واحد باید تاوان ناکارآمدی مدیران حمل نقل شهری را بدهند.

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

#سندیکای_کارگران_شرکت_واحد_اتوبوسرانی_تهران_و_حومه

لطفا عکس ها و مطالب خود را در حال حاضر فقط به آدرس ایمیل سندیکا به نشانی vsyndica@gmail.com ارسال کنید

t.me/vahedsyndica‏
https://www.instagram.com/vahedsyndica/
https://twitter.com/VahedSyndicate
www.vahedsyndica.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *